Kasia daje korepetycje z języka angielskiego w Tychach


Tychy: język angielski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, języka angielskiego uczę się już 14 lat. Od dzieci?stwa uczęszcza?am na lekcje prywatne i kursy do szkół językowych, co jest potwierdzone różnymi dyplomami i certyfikatami. Matur? zdawałam na poziomie dwujęzycznym, ze względu na profil mojej klasy w liceum. Obecnie studiuję na II roku i uczę się języka angielskiego w biznesie. Posiadam roczne doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Pomogę w odrabianiu zadań domowych, pisaniu wypracowań, a także w przygotowaniu do egzaminu maturalnego. Mam świetne podejście do dzieci, ale także starszym potrafię w prosty i przyjemny sposób przekazać wiedzę. Bardzo starannie przygotowuję scenariusze lekcji, zapewniam własne materiały oraz gwarantuję przyjemn? i bezstresową atmosferę.

Następna oferta

Poprzednia oferta