Izabela daje korepetycje z matematyki w Katowicach


Katowice: matematyka

Witam,
nazywam się Izabela i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z matematyki. Korepetycje dotyczł podstaw matematyki aż do programu szkoły średniej poziomu rozszerzonego. Zapraszam uczniów szkoły podstawowej, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Koszt 15 zł/ godzinę. Proszę o kontakt pod nr telefonu 512 747 020.

Podejmowa?am już ten rodzaj pracy z uczniami w różnym wieku. Moja pomoc dotyczy?a bieżącego materiału przerabianego w szkole (w tym przygotowywanie do kartkówek i sprawdzianów) oraz materiału nadprogramowego (dla uczniów, którzy chcą zag??bia? wiedzę matematyczną ponad program realizowany na lekcjach) jak również przygotowywanie do wakacyjnych poprawek (jak na razie 100% zdawalno??).

Następna oferta

Poprzednia oferta