Katarzyna daje korepetycje z języka angielskiego w Opolu


Opole: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Opolu (województwo opolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam na lekcje języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Nauka gramatyki, konwersacje, przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych po angielsku, przygotowanie do egzaminów, nauka dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem absolwentką filologii angielskiej w RCKJO OPOle. Dopasowuj? metody nauczania indywidualnie do potrzeb ucznia. Lekcje prowadzę w dynamicznej atmosferze. Nie można się nudzić. Sukces gwarantowany! Dojeżdżam do ucznia. Lekcje mogę odbywać się również u mnie. telefon 694646091. Cena 25zł za 60 min. Pozdrawiam

Następna oferta

Poprzednia oferta