Kamila Biały daje korepetycje z języka angielskiego w Zgierzu


Zgierz: język angielski

Witam,
nazywam się Kamila Biały i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Zgierzu (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 60 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Dr Uniwersytetu Lodzkiego, ponad 10 letnie doświadczenie w korepetycjach, ciagle doksztalcanie się w języku angielskim i staly kontakt z krajami anglojezycznymi. Oprocz wyszczegolnionego zakresu lekcji rozwniez tłumaczenia i konwersacje, w tym konwersacje biznesowe, prawnicze i medyczne, angielski dla dorosłych, w tym poczatkujacych, dla firm (indywidualnie i grupowo) i angielski dla dzieci (indywidualnie i grupowo, także w przedszkołach). Duza elastycznosc czasowa, w tym dojazd do Lodzi i okolic oraz angielski w wakacje.

Następna oferta