Natalia M. daje korepetycje z matematyki w Gdańsku


Gdańsk: matematyka

Witam,
nazywam się Natalia M. i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie), a dokładnie: cały gda?sk. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz czwartku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAK×TAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Dzie? Dobry! Jestem studentką IV roku Matematyki Nauczycielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam 4-letnie doświadczenie w pracy indywidualnej z dziećmi i młodzieżą oraz mam za sobą praktyki w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Podczas korepetycji najważniejsze jest dla mnie to, aby uczeń zrozumia? dany temat i potrafię uzyskan? wiedzę odpowiednio wykorzystać. Lekcj? mogę odbywać się zarówno u ucznia w domu jak i u mnie (Gdańsk Morena). Staram się zawsze przygotować do spotkania tak, aby dan? wiedzę przekazać w jak najprostszy i komfortowy sposób dla ucznia. Dok?adny koszt za 60 min. pracy uzale?niony jest od poziomu szkolnego: szkoła podstawowa i gimnazjum - 25 liceum (podstawa) - 30 matura podstawowa - 35 dojazd do ucznia - +5 SERDECZNIE ZAPRASZAM!! :)

Następna oferta

Poprzednia oferta