Mikołaj Mathea daje korepetycje z matematyki w Wejcherowie


Wejherowo: matematyka

Witam,
nazywam się Mikołaj Mathea i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Wejcherowie (województwo pomorskie), a dokładnie: Bolszewo, Go?cicino, Góra Pomorska. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem Politechniki Gdańskiej, 2 rok kierunku budownictwo. Wcześniej chodziśem do LO nr 1 w Wejherowie. Udzielam korepetycji w zakresie gimnazjum, liceum, przygotowania do matury podstawowej i rozszerzonej. Istnieje również możliwość udzielęnia pomocy w zakresie fizyki po uprzednim poinformowaniu mnie. Oferuję możliwość dobrania się w grupy 2 osobowe, cena takim przypadku 15zł od osoby. Numer telefonu podaję po wcześniejszej weryfikacji mailowej (w tytule proszę o wpisanie "korepetycje"), aby zachowa? pewien stopień prywatno?ci w sięci.

Następna oferta