Adrian daje korepetycje z chemii w Bydgoszczy


Bydgoszcz: chemia

Witam,
nazywam się Adrian i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Masz problemy z chemiłą Nie rozumiesz nic z zajęć? Chcesz pog??bi? swoją wiedzę żeby odpowiednio przygotować się do matury / egzaminów? W takim razie ta oferta jest skierowana w?a?nie do Ciebie :)

Jestem studentem dziennym 4 roku farmacji więc z chemią mam do czynienia praktycznie na co dzień. Wcześniej ukończyłem liceum, kszta?c?c się w klasie o profilu biologiczno-chemicznym także z chemią mam styczno?? nie od dziś ;) Korepetycji udzielam od nieco ponad 3 lat i przez ten czas spotkańem się z wieloma pozytywnymi opiniami. Oferuję swoją wiedzę przekazywan? w sposób logiczny a zarazem przystępny - od samych podstaw po zagadnienia bardziej rozszerzone.

Udzielam korepetycji na każdym poziomie - począwszy od gimnazjum przez szko?? ?redni? (LO/technikum) na studiach kończęc. Przygotuję Cię do matury - zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Jeżeli chodzi o dojazd to preferuj? spotkania u siebie w mieszkaniu (tu? przy rondzie Jagiellonów). Ewentualnie istnieje także możliwość dojazdu (do uzgodnienia).

Stawka: 25zł / 60 minut korepetycji

Kontakt:

tel. 725123347
gg: 4333566
mail: smuggler01@gmail.com

Pozdrawiam!
Adrian

Następna oferta

Poprzednia oferta