Karolina Ochnio daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Warszawa Tarchomin


Warszawa Tarchomin: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina Ochnio i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Warszawa Tarchomin (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem uczennicą Technikum Architektoniczno-Budowalanego. Chętnie udzieli?abym korepetycji z j. Angielskiego, z zakresu szkoły podstawowej, najchętniej w okolicach Tarchomina :) Pomogę w odrabianiu pracy domowej, przygotowaniu do kartkówek, sprawdzianów, testów. Oraz nauki języka od podstaw. Dysponuję wieloma materiałami naukowymi. Potrafię wytłumaczyć i przedstawi? materiał w sposób zrozumiały. Dojazd do ucznia (na terenie Bia?o??ki, Targówka, Pragi Pó?noc oraz Śródmie?cia) Próbnej lekcji udzielę bezpłatnie. Więcej informacji udzilam pod nr tel: 513-358-272(kontakt tel./sms od pn-pt w godz.15.30-22.00, sb-nd 9.00-22.00)