Kasia Zaborowska daje korepetycje z języka francuskiego w Bydgoszczy


Bydgoszcz: język francuski

Witam,
nazywam się Kasia Zaborowska i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Bydgoszczy (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z języka francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Jestem tegoroczną absolwentką filologii romańskiej na UMK, mam za sobą pobyt na rocznym stypendium na Universite de Pau et des Pays de lAdour oraz liczne wyjazdy wakacyjne do kraju "sera i bagietki". Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów, pisaniu prac domowych, wyjaśnianiu zawiłości gramatycznych, poszerzaniu znajomości słownictwa, konwersacje, tłumaczenia itp. Zapewniam liczne pomoce dydaktyczne. Jeśli więc chcesz by język francuski nie mia? przed Tobą tajemnic - zadzwoń!

Następna oferta