Iwona daje korepetycje z chemii w Nowym Sączu


Nowy Sącz: chemia

Witam,
nazywam się Iwona i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Nowym Sączu (województwo małopolskie), a dokładnie: Nowy sÄ…cz i okolice, Limanowa i okolice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielam korepetycji z chemii na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Przygotowuję uczniów do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych. Udzielam lekcji doraźnie oraz długoterminowo. Mam trzyletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Przygotowuję do kartkówek, odpowiedzi oraz sprawdzianów. Pomagam w pisaniu referatów. Uczę myślenia, rozumienia, radzenia sobie w czasie sprawdzianu, odpowiedzi i egzaminów. Oferuję lekcje przeprowadzane w miłej i bezstresowej atmosferze. Uczeń nie tylko nauczy się chemii, ale także ją zrozumie, a wtedy kto wieś...mo?e nawet ją polubi!

Następna oferta