Aleksander Fronczek daje korepetycje z języka angielskiego w Dabrowie Górniczej


Dąbrowa Górnicza: język angielski

Witam,
nazywam się Aleksander Fronczek i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Dabrowie Górniczej (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype aleksander.fronczek
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Oferuję korepetycje z języka angielskiego. Ukończyłem studia z filologii angielskiej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji jak i w pracy jako lektor w szkołach językowych. Uczę wszystkie grupy zaawansowania, oraz wszystkie grupy wiekowe. Oferuję ro?nego rodzaju programy nauczania dopasowane od indywidualnych potrzeb ucznia (przygotowanie do egzaminu, konwersacje, język biznesu, nauka od podstaw itp.). Mo?liwa jest nauka w grupach oraz dojazd do ucznia. Po więcej informacji zapraszam na stron? http://internetgeek.pl/oferta/korepetycje-język-angielski/

Następna oferta