Marcello M. daje korepetycje z języka włoskiego we Wrocławiu


Wrocław: język włoski

Witam,
nazywam się Marcello M. i jestem korepetytorem języka włoskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××TAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam wszystkich chętnych poznania tego pięknego (non posso dire altrimenti!), pe?nego melodyjno?ci języka a także tych, którzy już poznali ale chcieliby polepszyć znajomość języka włoskiego! Skutecznie oraz przystępnie wyjaśniam regu?y gramatyczne na wszystkich poziomach. Kompetentny, dok?adny, z wyczuciem "humanistycznym", kreatywny i systematyczny, efektywnie eksploatuj? bogate doświadczenie w nauce. Proponuję PAKIET 6 ZAJĘĆ x 100MINUT W CENIE 330 zł (33 zł/60 minut). Materiały, zadania domowe, wycinki z włoskiej prasy i porady na vacanze italiane w cenie;) Breve profilo professionale: Native speaker i bilingwista, ur. w Torino, mgr Universita degli Studi di Torino, we Wrocławiu od trzech lat. Podczas zajęć wykorzystuj? nie tylko podręczniki, lecz też własne materiały. Zajęcia zarówno dla osób początkujących jak i konwersacje na wyższym poziomie. Realizuj? tłumaczenia w zakresie promocji turystycznej i biznesowej na Dolnym Śląsku.

Następna oferta