Paulina daje korepetycje z biologii w Poznaniu


Poznań: biologia

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką V roku na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Udzielam korepetycji z zakresu biologii oraz chemii na wszystkich poziomach zaawansowania, również dla studentów. Doskonała powtórka przed maturę, rozwiązywanie arkuszy i zadań maturalnych. Pomoc w nadrabianiu zaległości, proste wytłumaczenie nawet skomplikowanych zagadnień a tłumaczę aż do skutku ;) Wszystkie materiały, ksera, ciekawe prezentacje multimedialne, tablice wliczone są w cenę zajęć. Dojeżdżam do ucznia, ale istnieje również możliwość zajęć u mnie. Cena: 20 zł/60 min. Telefon 697 635 272

Następna oferta

Poprzednia oferta