Yusuf Gaiya daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Yusuf Gaiya i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Jab?onna, Legionowo, Marki. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jako Native Speaker posiadam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Udzielam lekcji dzieciom w wieku szkolnym, młodzieży oraz dorosłym. Uczę osoby zarówno w grupach zoorganizowanych, jak i prywatnie u ucznia. Dysponuję własnymi materiałami do nauki, oferuję również angielskie konwersacje np. na proponowane przez ucznia tematy (biznes, medycyna, polityka). Jestem w stanie dojechac również pod Warszaw? np. Jab?onna, Legionowo.

Następna oferta

Poprzednia oferta