Claudia daje korepetycje z języka niemieckiego w Tczewie


Tczew: język niemiecki

Witam,
nazywam się Claudia i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Tczewie (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka pierwszego roku filologi Germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego. Od urodzenia przez 20 lat mieszkałam w Niemczech przeprowadzilam się dopiero w wakacje 2010r. więc język jest kompletnie opanowany. Udzielę chętnie korepetycji ale również mogę pomoc w nauce języka niemieckiego od podstaw. Jakiekolwiek informacje pod nr 508702641 na gg: 20963100 lub e-mail: claudia_dysarz@hotmail.com Zapraszam do wspolpracy :)

Poprzednia oferta