Aleksandra daje korepetycje z języka francuskiego w Kutnie


Kutno: język francuski

Witam,
nazywam się Aleksandra i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Kutnie (województwo łódzkie), a dokładnie: Zgierz, Ozorków, Ł?czyca, Łód?. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Bonjour! Jestem absolwentką filologii romańskiej UŁ. Posiadam również kwalifikacje pedagogiczne i doświadczenie w nauczaniu. Udzielam korepetycji z języka francuskiego na wszystkich poziomach nauczania. Przygotowuję indywidualny program dla każdego ucznia dostosowany do jego wieku, charakteru, możliwości percepcyjnych oraz celu językowego. Staram się konstruowa? zajęcia tak, aby rozwija? jednocze?nie wszystkie umiejętności językowe. Dysponuję bogat? kolekcj? materiałów do nauki języka. Forma zajęć dowolna: nadrabianie zaległości, pomoc w pisaniu wypracowań, zadania domowe, przygotowanie do sprawdzianów, egzaminu maturalnego, ogólne doskonalenie języka francuskiego. ZAPRASZAM SERDECZNIE!! Ola :)