Marcin Gieros daje korepetycje z języka angielskiego w Łodzi


Łódź: język angielski

Witam,
nazywam się Marcin Gieros i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Magister nauczania języka angielskiego z dwunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym proponuje:
Przygotowanie do Matury, FCE, CAE, kolokwiów, egzaminów, klasówek, zalicze? Doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: konwersacji, czytania, pisania, słuchania oraz umiejętności rozwiązywania testów. Pomoc w nauce: przygotowanie do zajęć szkolnych, nadrabianie zaległości, eseje.
Pracuję z uczniami na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Korzystam z różnych metod nauczania w??czaj?c do nauki multimedia oraz materiały autorskie, co pozwala dostosowa? tok nauczania do potrzeb konkretnego ucznia. W nagłych wypadkach dla moich uczniów dostępna jest również bezpłatna pomoc przez Skype lub gg. W razie potrzeby utrzymuj? kontakt z rodzicami lub opiekunami.

Następna oferta

Poprzednia oferta