kuba daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości warszawa


warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się kuba i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości warszawa (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Skończyłem dzienn? anglistykę na UW i angielskie studia z zarządzania i marketingu. Przez dwa semestry studiowaćem na uczelniach w USA. Posiadam zdane egzaminy CPE, English for Business (EFB) i TOEFL. Mam 7 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno general English jak i business i legal English, dla uczniów w każdym wieku i o każdym poziomie. Kilka lat uczyćem w szkołach językowych, firmach i kancelariach prawniczych. W zależności od potrzeb ucznia prowadzę konwersacje (również w języku biznesowym), pomagam w pracach domowych pisemnych i tłumaczeniowych oraz przygotowuję do egzaminów. Zapewniam materiały oraz gwarantuję dobre wyniki w nauce. Zapraszam Cena 50 zł/60 min (również dla małych grup). Wystawiam FAKTURY i uczę w firmach. Tel: 502 455 153, e-mail: ang.zajęćia@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta