Łukasz daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Łukasz i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem medycyny i udzielę korepetycji z BIOLOGII. Doskonale przygotuję do matury, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, oraz do innych form sprawdzianów (klasówki, kartkówki, referaty). Jasno tłumaczę wszelkie trudne zagadnienia, popieram je schematami i przykładami z życia codziennego. Oferuję pokaźny zbiór tabel, rycin, schematów, okazów i preparatów, które każdy uczeń sobie chwali, gdyż okazują się one bardzo pomocne. W miarę możliwości uczeń samodzielnie wykonuje preparaty np. pod mikroskopem lub proste doświadczenia. Tego typu umiejętności są bardzo przydatne na nowej maturze. Posiadam już kilkuletnie doświadczenie. Każda osoba pomyślnie zdała maturę, co więcej, biologia stała się jej pasją :) Pisze również prace oraz referaty. Serdecznie się polecam.

Następna oferta

Poprzednia oferta