Maria L. daje korepetycje z języka niemieckiego w Łodzi


Łódź: język niemiecki

Witam,
nazywam się Maria L. i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Niemiecki - KOREPETYCJE ORAZ TŁUMACZENIA Jestem absolwentką FILOLOGII GERMAŃSKIEJ UŁ oraz klasy dwujęzycznej z wyk?adowym językiem niemieckim. Posiadam certyfikat językowy DSD II, maturę dwujęzyczn? 2005 (VIII LO) oraz siędmioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, również w pracy z małymi dziećmi. Posiadam uprawnienia nauczycielskie. Zapewniam miłą atmosferę pracy :) 25zł-45min (dzieci), pozostali uczniowie: 35zł-60 min, 50 zł-90 min - 60 zł - 120 min Strona A4 tłumaczeń-20 zł. Łódź Śródmieście, Teofilów, Ba?uty i okolice, Aleksandrów Łódzki NUMER KONTAKTOWY: 503-153-943, Marysia

Następna oferta

Poprzednia oferta