Eliza daje korepetycje z języka francuskiego w Gdańsku


Gdańsk: język francuski

Witam,
nazywam się Eliza i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Absolwentka Zak?adu Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych Uniwerytetu Gdańskiego, kierunek: nauczanie języka francuskiego i angielskiego. Po licznych wyjazdach do Francji i półrocznych studiach (na Université Catholique de Louvain-la-Neuve) we francuskojęzycznej części Belgii. Aktualnie studentka piątego roku filologii romańskiej. Dzi?ki praktykom w szkole podstawowej, liceum oraz pracy w szkole językowej jako lektor posiadam doświadczenie zarówno w nauczaniu dzieci jak i dorosłych. Podczas zajęć zapewniam własne materiały, dostosowane do poziomu ucznia. Serdeczne zapraszam :)

Następna oferta