Stefano Mazzoni daje korepetycje z języka włoskiego w Krakowie


Kraków: język włoski

Witam,
nazywam się Stefano Mazzoni i jestem korepetytorem języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Podgórze. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem native speakerem z W?och i mieszkam w Krakowie. Udzielam lekcji i korepetycji języka włoskiego na każdym poziomie (konwersacje, ćwiczenia, przygotowanie do egzaminów). Miejsce lekcji u nauczyciela (Podgórze) lub w centrum Krakówa albo Kazimierz. Mówi? też trochę po polsku. Pierwsze spotkanie darmowe. Sono madrelingua italiano. Offro lezioni di italiano a tutti i livelli (conversazioni, esercizi, preparazioni per esami). Le lezioni si potranno svolgere presso il mio domicilio (a Podgórze) oppure in centro città. Sono disponibile anche per lezioni su skype. Parlo anche un po di polacco. Primo incontro gratuito.

Następna oferta

Poprzednia oferta