Damian daje korepetycje z informatyki w Żorach


Żory: informatyka

Witam,
nazywam się Damian i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam w Żorach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z informatyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Absolwent technikum informatycznego udzieli korepetycji z następującego zakresu: * Office * - Word, Excel, PowerPoint, FrontPage, * Grafika * - Adobe Photoshop * Media * - Tworzenie stron, strony na zamówienie, internet, obs?uga programów multimedialnych * Systemy * - Windows XP, 7, Vista - omawianie wcześniej ustalonych zagadnień Dodatkowo: Przygotowanie do egzaminu zawodowego w zawodzie Technik Informatyk - praktycznie, pomoc w rozwiązywaniu zadań praktycznych i teoretycznych oraz prac domowych, nadrobienie zaległości, tworzenie prezentacji multimedialnych, przygotowania do sprawdzianów, nauka obsługi komputera od podstaw.