Sylwia daje korepetycje z chemii w Warszawie


Warszawa: chemia

Witam,
nazywam się Sylwia i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Cześć, mam na imię Sylwia i jestem studentką Technologii Chemicznej na Politechnice Warszawskiej. Chętnie pomogę Ci przygotować się do rozszerzonej matury z chemii. Proponuję ci indywidualny bezstresowy kurs maturalny, który pomoże Ci przypomnie? sobie wszystko przed maturę. Zajęcia odbywaćyby się wg ustalonego planu, wszystko po kolei tak jak na kursach maturalnych oferowanych przez różne firmy i szkoły, z tym, że zajęcia ze mną będę dopasowane do Ciebie dzięki czemu będziemy mogli skupia? się na rzeczach, które gorzej rozumiesz. Proponuję zajęcia w ferie zimowe. Wst?pnie proponuję 18 godzin wspólnej pracy + bardzo duże ilości materiałów, które dostaniesz ode mnie (zadania z ro?nych matur z podkre?leniem na co zwróci? szczególn? uwag?, zadania z książek i test dotyczłcy każdych zajęć + odpowiedzi do wszystkiego). Zajęcia będę dopasowane do Ciebie, więc jeśli jesteś zainteresowany lub masz jakieś pytania to dzwoń. KONTAKT: 515868081 sylwios717@interia.pl Dojeżdżam do uczniów, najchętniej Bielany, Żoliborz, trasa metra, Łomianki Pozdrawiam Sylwia

Następna oferta

Poprzednia oferta