Ludmiła daje korepetycje z języka angielskiego w Biłgoraju


Biłgoraj: język angielski

Witam,
nazywam się Ludmiła i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Biłgoraju (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka V roku Filologii Angielskiej UMCS Lublin, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych, udzieli korepetycji z języka angielskiego. Przygotowanie do: - zajęć szkolnych - egzaminu gimnazjalnego - matury (poziom podstawowy i rozszerzony). Zapewniam własne materiały oraz sympatyczn? i mobilizuj?c? atmosferę.

Następna oferta