Adam S daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Adam S i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Nauczyciel z 12-letnim stażem nauczania i wieloma miesiącami sp?dzonymi za granicą. Wiedza zdobyta nie tylko na kursach w Londynie - ugruntowana egzaminem FC oraz wieloma wyjazdami za granicą. Metoda jest prosta, dobrana do potrzeb i możliwości ucznia oraz - co najważniejsze - skuteczna. Już po kilku pierwszych zajęciach "odblokowuje" ucznia. W ramach możliwości zajęcia odbywają się wyłącznie po angielsku. Dojazd do studenta w granicach Warszawy. Stawka oraz dojazdy poza Warszaw? - do uzgodnienia. Zapraszam serdecznie :) Adam a.slup7@gmail.com 794 94 15 38

Następna oferta

Poprzednia oferta