Klaudia B. daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Klaudia B. i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego chętnie udzieli korepetycji uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Pomogę Ci przyswoi? trudne słownictwo, jak również przetłumaczę skomplikowan? gramatykę. Zajęcia przeprowadzam w miłej, przyjaznej atmosferze. Korepetycji udzielam u uczniów. Pierwsza lekcja organizacyjna- GRATIS!! Cena: 20 zł/60 min

Następna oferta

Poprzednia oferta