JHG daje korepetycje z języka czeskiego w Warszawie


Warszawa: język czeski

Witam,
nazywam się JHG i jestem korepetytorką języka czeskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Skype. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Czeski - native speaker, lektor uniwersytecki. Indywidualnie, szybko, skutecznie. Atrakcyjne oraz urozmaicone lektoraty (materialy autorskie, audio, dvd). Bezstresowe i profesjonalne podejście. Wszystkie poziomy. Warszawa: http://www.skyesp.com/page05.html Czeski przez Skype, indywidualnie, online. Wypróbowana skuteczna forma nauki czeskiego. Nie musisz wychodziś z domu, gdziekolwiek jesteś i masz Internet. Szybko i profesjonalnie. Od zaraz. Skyesp: http://www.skyesp.com/page03.html

Następna oferta