Maria daje korepetycje z historii w Krakowie


Kraków: historia

Witam,
nazywam się Maria i jestem korepetytorką historii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka IV roku historii, posiadajaca dyplom licencjata UP J II w Krakowie chętnie udzieli korepetycji przygotowujących do matury: poziom podstawowy i rozszerzony. Zapewniam wszelkie materiały ćwiczeniowe. PERFEKCYJNE PRZYGOTOWANIE UCZNIA DO EGZAMINU!! ĆWICZENIA CZYNIĄ MISTRZA!! ATRAKCYJNE CENY - OD 15 zł/godzina kontakt: 506073636 m_stopkowicz@wp.pl

Następna oferta