Jan Banaś daje korepetycje z języka francuskiego w miejscowości Grudziadz


Grudziadz: język francuski

Witam,
nazywam się Jan Banaś i jestem korepetytorem języka francuskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Grudziadz (województwo kujawsko-pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

mgr filologii romańskiej(język francuski i włoski)-Uniwersytet Wrocławski. 30 lat praktyki w nauczaniu języków obcych. Tłumacz przysi?g?y języka francuskiego i włoskiego (również legalizacja w Ambasadzie Francji w Warszawie i w Konsulacie W?och w Warszawie). Kilkuletni pobyt we Francji i we Włoszech. Nauczyciel języka francuskiego i włoskiego w I Liceum Ogólnokształcącym w Grudziśdzu. Kursy języka francuskiego i włoskiego w Szkole Języków Obcych LAngliste w Grudziśdzu. Profesjonalizm w nauczaniu języka francuskiego i włoskiego.

Następna oferta