Aleksandra Charzyńska daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Aleksandra Charzyńska i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Ursynów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam!

Jestem miłą i u?miechni?ta studentką II roku Biologii na SGGW, która studiuje ten kierunek nie dlatego że musi, lecz dlatego że chce :) Chętnie udzielę korepetycji z biologii osobom w każdym wieku - dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Pomogę nadrobi? zaległości, przygotować się do sprawdzianu, zrozumieć "niezrozumiałe", przygotować do testów oraz egzaminów.
Możliwość udzielania korepetycji w małych (2-4 osoby) grupkach. Cena wtedy zostanie ustalona indywidualnie.

Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta