Magdalena daje korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu


Wrocław: język angielski

Witam,
nazywam się Magdalena i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Masz problem z językiem angielskim? Nie wystarcza Ci wiedza, którą zdobywasz w szkole? Odczuwasz dyskomfort rozmawiaj?c w języku obcym? Jeśli tak, pomogę Ci przyswoi? wiedzę z zakresu materiału: -szkoły podstawowej -gimnazjum -liceum (matura podstawowa) Posiadam certyfikat FCE i materiały nauczaj?ce zarówno gramatyki, słownictwa i swobodnego porozumiewania się, które umożliwi? szybkie przyswajanie wiedzy(również u maluchów). Preferowane miejsce korepetycji u ucznia. Cena: 25 zł/60 minut! Telefon kontaktowy: 609-903-804 E-mail: kornacka.magdalena@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta