Katarzyna C. daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna C. i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Śródmieście, Mokotów, Ochota. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką drugiego roku anglistyki UW, posiadam duże doświadczenie w indywidualnym nauczaniu języka angielskiego. W ramach korepetycji oferuję: zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb uczącego się (słownictwo, gramatyka, doskonalenie umiejętności i inne), pomoc w przygotowaniu do matury oraz egzaminów FCE/CAE, pomoc w nabraniu swobody i płynności w komunikowaniu się w języku angielskim. Zapewniam różnorodne materiały dydaktyczne oraz ćwiczenia na wszystkich poziomach zaawansowania.

Następna oferta

Poprzednia oferta