kuba daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości warszawa


warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się kuba i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości warszawa (województwo mazowieckie), a dokładnie: wola, bemowo. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Skończyłem dzienn? anglistykę na UW i marketing i zarzłdzanie po angielsku. Przez dwa lat mieszkałem i studiowaćem w USA. Posiadam zdane egzaminy CPE, English for Business (EFB) i TOEFL. Mam 7 letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno general English jak i business i legal English, dla uczniów w każdym wieku i o każdym poziomie. Kilka lat uczyćem w szkołach językowych, firmach i kancelariach prawniczych. W czasie zajęć kładę nacisk na komunikacje i nowe słownictwo. Zapewniam ciekawe materiały oraz gwarantuję efektywnie sp?dzony czas i widoczne wyniki. Zapraszam Cena 50 zł/60 min (również dla małych grup). Wystawiam FAKTURY i uczę w firmach. Tel: 502 455 153, e-mail: ang.zajęćia@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta