Katarzyna daje korepetycje z historii sztuki w Kielcach


Kielce: historia sztuki

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką historii sztuki. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Zapraszam na zajęcia z rysunku (o?ówek, w?giel, tusz oraz inne techniki) i malarstwa (olej, akryl, akwarela itp.) przygotowujące na egzaminy wstępne na ASP oraz do innych szkół plastycznych, a także na korepetycje z historii sztuki w ramach przygotować do matury (poziom podstawowy i rozszerzony). Mile widziani także mi?o?nicy sztuki, którzy nie koniecznie zdaję na wyższe uczelnie. kontakt: 609870288 orno13@wp.pl gg.21030227