Hania daje korepetycje z matematyki w Szczecinie


Szczecin: matematyka

Witam,
nazywam się Hania i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki


Absolwentka Politechniki Szczeci?skiej z tytułem mgr inż. z wieloletnim stażem w udzielaniu korepetycji chętnie podejmie się pomocy w nauce matematyki na wszystkich poziomach nauczania (podstawówka, gimnazjum, liceum, studia).
Cena: 25 zł/60 min (podstawówka, gimnazjum), 30 zł/h (liceum), 35 zł/h (studia). Doświadczenie:Posiadam 6- letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz pracuję jako nauczyciel/korepetytor matematyki w prywatnej szkole, gdzie prowadzę kursy maturalne, gimnazjalne oraz lekcje indywidualne. Ponadto prowadziłam zajęcia wyrównawcze z matematyki w Projekcie systemowym
"Integracja spo?eczna w powięcie stargardzkim" wspó?finansowanym ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego.
Potrzebujesz kogoś doświadczonego do pomocy w matematyce?

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Następna oferta

Poprzednia oferta