Aniushka daje korepetycje z języka rosyjskiego w Kutnie


Kutno: język rosyjski

Witam,
nazywam się Aniushka i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Kutnie (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister filologii rosyjskiej (UMK Toruń), posiadający bogate doświadczenie dydaktyczne, udzieli korepetycji z języka rosyjskiego na każdym poziomie, przygotuje do matury. W?asne materiały, ciekawy i przyjemny sposób prowadzenia zajęć. Oferuję również prace pisemne, wypracowania, referaty, listy, konwersacje itp. Nauka zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Metody nauczania: tradycyjne, metoda Callana. Zapraszam :)