Sebastian daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Sebastian i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Mokotów Centrum Śródmieście. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz środy, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAK×TAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Nazywam się Sebastian mam 23 lata jestem studentem IIIr informatyki. Udzielam korepetycji z matematyki. Uczę w sposób skuteczny, bezstresowy i ciekawy dla ucznia. Podejm? się przygotowania do egzaminu maturalnego z Królowej nauk ;-). Sam skończyłem L. O w Warszawie o profilu mat-fiz, oraz zdawałem matematyką na maturze. Poniewa? pracuję w zawodzie jestem dyspozycyjny w tygodniu po godzinie 17. Zapraszam na darmow? lekcje próbn?, Pozdrawiam Sebastian,

Następna oferta

Poprzednia oferta