Anna Sos daje korepetycje z języka angielskiego w Zielonej Górze


Zielona Góra: język angielski

Witam,
nazywam się Anna Sos i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Zielonej Górze (województwo lubuskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentkąÂ ostatniego roku germanistyki z różnorodnym doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego i angielskiego. Przez zabaw? nauczę maluchy podstawowych zwrotów, uczniom kreatywnie i ciekawie pomogę w lekcjach. Chętnie nauczę tego języka także osoby dorosłe! Oferuję korepetycje na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym na terenie Zielonej Góry, z dojazdem do ucznia. W tym roku przygotowuję się do zdania certyfikatu CAE(Certificate in Advanced English), który uprawni mnie do nauczania j. angielskiego w szkołach. Cena za 60 min - 25 zł, za 90 min - 30 zł

Następna oferta