Anna Sos daje korepetycje z języka niemieckiego w Zielonej Górze


Zielona Góra: język niemiecki

Witam,
nazywam się Anna Sos i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Zielonej Górze (województwo lubuskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentkąÂ ostatniego roku germanistyki z różnorodnym doświadczeniem w nauczaniu języka niemieckiego na wszystkich poziomach. Przez zabaw? nauczę maluchy podstawowych zwrotów, uczniom kreatywnie pomogę w lekcjach, przygotuję do matury i chętnie przeprowadzę zajęcia także na wyższym poziomie! Prowadzę również zajęcia dla dorosłych. Z języka angielskiego oferuję korepetycje na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym. W tym roku przygotowuję si? do zdania certyfikatu CAE (Certificate in Advanced English), który uprawni mnie do nauczania j. angielskiego w szkołach. Cena za 60 min - 25 zł, za 90 min - 30 zł Kontakt: sasanka@interia.eu   lub   665651805

Następna oferta