Oksana daje korepetycje z języka ukraińskiego w Warszawie


Warszawa: język ukraiński

Witam,
nazywam się Oksana i jestem korepetytorką języka ukraińskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka ukraińskiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype omanluvist
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, język ukrai?ski jest moim językiem ojczystym zarówno w piśmie jak i w mowie. Zakom?czy?am studia licencjackie na Uniwersytecie Lwowskim imienia Iwana Franki, i teraz otrzymuj? stopień magistra na Uniwersytecie Warszawskim, studiuję na wydziale Polonistyki. Lekcje trwają w języku ukrai?skim składają się z nauczania gramatyki, pisania, mówienia, uczenia słownictwa zawodowego itp.

Następna oferta