Hanna Dyner daje korepetycje z biologii w Częstochowie


Częstochowa: biologia

Witam,
nazywam się Hanna Dyner i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Częstochowie (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Przygotowanie do matury oraz korepetycje z biologii dla uczniów liceum i gimnazjum. Jestem magistrem mikrobiologii. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi dostosowa? lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia. Podczas zajęć kładę nacisk na rozwiązywanie zadań, podejmowanie tematów sprawiaj?cych uczniom trudno?? oraz ćwiczenie umiejętności rozwiązywania testów maturalnych. Zapewniam materiały i ćwiczenia przygotowane specjalnie na każde z zajęć. Miejsce lekcji: Człstochowa, dzielnica Tysięclecia, 220 m od przystanku tramwajowego "ulica Polskiego Czerwonego Krzy?a". Więcej informacji pod numerem telefonu 501328678 - Hanna Dyner

Następna oferta