Katarzyna daje korepetycje z biologii w Siedlcach


Siedlce: biologia

Witam,
nazywam się Katarzyna i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Siedlcach (województwo mazowieckie), a dokładnie: Siedlce, mo?liwo?? poprowadzenia korepetycji przez Skype. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Oferuję przygotowanie do egzaminów poprawkowych dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum z biologii, chemii, matematyki, angielskiego oraz polskiego, jak również dla uczniów szkół średnich z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym. Jeżeli Twoim marzeniem jest dostanie się na studia na kierunku lekarskim, to rozs?dne jest rozpoczęcie przygotować już w wakacje! Wytłumaczę niejasne kwestie, pomogę w usystematyzowaniu wiedzy, sprawdzł j?, udzielę rad dotyczących typów zadań maturalnych, specyfiki maturalnego klucza, formu?owania odpowiedzi. Jestem tegoroczną maturzystk?, uzyskane wyniki sprawięy, że mogę dowolnie wybiera? między uniwersytetami medycznymi. Moje wyniki to: biologia R 93%, chemia R 93%, matematyka P 84%, język polski pisemny 79%, język pisemny ustny 100%, język angielski pisemny 98%, język angielski ustny 97% (dla zainteresowanych zdj?cie ?wiadectwa maturalnego). Oferuję pomoce naukowe: podręczniki, repetytoria, zbiory zadań, próbne arkusze maturalne, kserówki, prywatne notatki sporzłdzane przez lata. Możliwe jest również prowadzenie zajęć z użyciem Skype. Cena do negocjacji.

Następna oferta