Krzysztof daje korepetycje z architektury w Gdańsku


Gdańsk: architektura

Witam,
nazywam się Krzysztof i jestem korepetytorem architektury. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Przygotowuję również maturzystów do studiów.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 150 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam, od lat przygotowuje na egzamin z modelarstwa na kierunek techniki dentystyczne. Jestem technikiem z wlasn? pracowni?, w której odbywają si? kursy. Kurs trwa 3h, podczas których wyjasnie krok po kroku jak wykonac poprawnie zab. Dostarczam wszystkie materialy, do domu zabieracie fantomy, na ktorych nastepnie sami cwiczycie. Kurs trzygodzinny wystarcza abyscie wiedzieli jak ugryzc temat :) miejsce Gdańsk. data najblizego kursu: 05.07 godzina 10:00 grupki 6-osobowe. zapraszam Krzysztof

Następna oferta