Arek daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Arek i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student kierunku farmacja na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym udzieli korepetycji z biologii przygotowujących do egzaminu maturalnego z biologii na poziomie rozszerzonym, a także olimpiad i konkursów, również na poziomie gimnazjum. Gwarantuję wysoki poziom nauczania połączony z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji z tego przedmiotu. Posiadam bardzo dużą ilość materiałów sprawdzających i przygotowujących do matury, m.in. arkusze z kursu maturalnego Medicus, WUM, wiele książek które są aktualnie na rynku (przejrza?em i analizowa?em wszystkie), zadania autorskie i bardzo dobre notatki z ca?ego materiału liceum. Jestem pasjonatem biologii, szczególnie anatomii i botaniki uwielbiam uczyć i podobno mam do tego talent ;). Zapraszam serdecznie, gwarantuje miłą i przyjazną atmosferę połączon? z profesjonalnym przygotowaniem do matury, a także praktyczne ćwiczenia z biologii - np. na profesjonalnym mikroskopie, który posiadam.

Następna oferta

Poprzednia oferta