www.chatterbox.pl daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się www.chatterbox.pl i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 39 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Szkoła językowa online z lektorem na żywo zaprasza na lekcje z języka angielskiego. *Pierwsza lekcja darmowa.* U nas uczysz się * gdzie chcesz, * kiedy chcesz, * za ile chcesz, nauczamy języka: * angielskiego * niemieckiego * rosyjskiego * hiszpańskiego * francuskiego Nie podpisujemy ?adnych umów. Możesz wykupi? online dowoln? ilość lekcji. Wystarczy usi??? wygodnie przed komputerem po??czy? się z lektorem w wirtualnym pokoju i rozwija? swój angielski. Możliwe również zajęcia stacjonarne z dojazdem i grupowe. Wejd? na naszł stron? www.chatterbox.pl. Lekcje online prowadzone są za po?rednictwem skype oraz wirtualnego pokoju, dzięki czemu lektor ma możliwość atrakcyjnej prezentacji swoich materiałów. Podczas lekcji sporzłdzane są notatki na wspólnej tablicy. Po każdym spotkaniu lektor przesy?a notatki s?uchaczowi. Każdy może dowolnie wybra? idealn? godzinę swoich lekcji oraz wybra? lektora. Cieszymy się zaufaniem wielu klientów z Polski i zagranicy. Sprawd? nas i zapisz się na darmow? lekcj? demonstracyjn? oraz odwied? naszł stron?. Wystawiamy faktury VAT. *Kontakt Tomasz Regulski tel. 784 356 387*

Następna oferta

Poprzednia oferta