Jan daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Jan i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Doświadczony nauczyciel, absolwent filologii angielskiej UJ z wieloletnim stażem w nauczaniu języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania zaprasza dorosłych, młodzież oraz dzieci do nauki. Niezależnie od tego czy emigrujesz za granicą, czy tylko podchodzisz do upragnionego egzaminu z języka angielskiego, tutaj uzyskasz fachow? pomoc i opiek? lingwistyczn?. Wspó?praca z renomowanymi szkołami językowymi w kraju i za granicą oraz praktyka w przeprowadzaniu egzaminów jak również rozmów kwalifikacyjnych to moje dodatkowe atuty, które uczyni? Twoj? nauką profesjonaln? i pewn?. Ró?norodno?? materiałów i miła atmosfera zajęć sprawię, że Twoje zdobywanie wiedzy będzie proste i przyjemne. Poczujesz postęp od pierwszych zajęć. Gwarantuję doskona?? wymow? brytyjsk?, stabilno?? i zrozumienie gramatyki angielskiej oraz zdanie wybranego przez Ciebie egzaminu. Przygotowuję do: STARTERS, MOVERS, FLYERS, KET, PET, BEC, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, LCCI, ILEC, TOEIC, GIMNAZJUM, MATURA, ROZMOWY KWALIFIKACYJNE i inne. Proszę o kontakt telefoniczny pod tel. 880 728 755 ?yczł sukcesów naukowych w roku akademickim 2014/2015 i zdania wszystkich egzaminów na najwy?szł ilość punktów.

Następna oferta

Poprzednia oferta