Bernadetta daje korepetycje z biologii w Łodzi


Łódź: biologia

Witam,
nazywam się Bernadetta i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką 5 roku medycyny i od lat udzielam korepetycji z biologii i chemii, przygotowując do matury podstawowej i rozszerzonej za rozs?dn? cenę. Sama zdałam maturę rozszerzoną z biologii, chemii i fizyki na ponad 90 % i Tobie, przy sumiennej pracy zapewniam to samo. Dostosowuj? nauką do aktualnej wiedzy, będę niewiedzy przyszłego studenta. Posiadam duże doświadczenie, mnóstwo własnych materiałów, sama rozpisuj? harmonogram nauki, gwarantujęc "wyrobienie się" ze wszystkim do matury. Mogę to potwierdziś zadowoleni już-studenci kierunków medycznych w ?odzi, którzy jeszcze niedawno byli moimi uczniami. Cena za zajęcia w 2-osobowej grupie to 25 zł/h od osoby. Cena za zajęcia indywidualne 35 - 40 zł w zależności od poziomu matury. Zainteresowanych współpracę proszę o kontakt telefoniczny 662 087 130 oraz na facebooka po więcej informacji: facebook.pl/KorepetycjeBiologiaChemia

Następna oferta

Poprzednia oferta