Marcin Aleksander Wojtasiewicz daje korepetycje z języka angielskiego w miejscowości Warszawa, Ochota


Warszawa, Ochota: język angielski

Witam,
nazywam się Marcin Aleksander Wojtasiewicz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w miejscowości Warszawa, Ochota (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Tłumacz i absolwent filologii i studiów językowych udzieli korepetycji z języka angielskiego lub przygotuje do matury. Dysponuję własnymi materiałami, a same zajęcia mają charakter kompleksowy. Nauka słownictwa i gramatyki, a także praca nad poprawn? i naturaln? wymow? oraz umiejętności? pos?ugiwania się językiem p?ynnie w mowie i piśmie. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu dojrzałości. Cena konkurencyjna. Pierwsze zajęcia gratis. Centrum Warszawy (Wawelska), komfortowy dojazd autobusami czy tramwajem.