Karolina daje korepetycje z biologii w Olsztynie


Olsztyn: biologia

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Olsztynie (województwo warmińsko-mazurskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką weterynarii, oferuję pomoc w przygotowaniu do matury z biologii. Jestem pasjonatk? tego przedmiotu, sama pisaćam maturę na poziomie rozszerzonym więc doskonale wiem jak się do niej przygotować. Podczas korepetycji panuje miła i bezstresowa atmosfera. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Zapewniam materiały do nauki. Zapraszam do skorzystania z moich usług. PIERWSZA LEKCJA GRATIS ;)

Następna oferta